Vítejte na stránkách fotbalového klubu SK B E Z D Ě K O V z.s.

Obálka.jpg
DSCN02811.jpg
SK_nahled3.jpg
IMG_0688.JPG

S podporou
Města  Roudnice nad Labem

 

Turnaj v Roudnici
Turnaj v Roudnici
SK BEZDĚKOV z.s.
Prokopova  1992
413 01 Roudnice nad Labem

www.skbezdekov.huu.cz

Poštu zasílejte na adresu sekretáře

Adresa sekretáře klubu:
Jiří Arazim                                    
SK BEZDĚKOV z.s.            
Bořivojova 1769
41301 Roudnice nad Labem

email: skbezdekov@seznam.cz
mobil: 728 800 471

 

Mladší přípravka na svém posledním turnaji, podzimní části Okresního poháru, který pořádal náš SK nezklamala a po třech vítězstvích se stala vítězem nejen tohoto turnaje, ale i celkovým vítězem podzimní části skupiny C. Postoupila tak do jarní části mezi zbývající tři vítěze dalších skupin, se kterými se utká o konečné první až čtvrté místo této soutěže. Kromě prvního místa v turnaji získala ještě cenu pro nejlepšího střelce turnaje, kterým se stal Adam Hlaváček s 15 brankami.
 
Ani na počtvrté se útok na první místo, v posledním turnaji základní části okresního přeboru mladších přípravek, tzv Ligy přípravek, nepodařil. Měla k tomu velkou přiležitost, protože se turnaj konal na domácím hřišti. Jako v předchozích turnajích se o pořadí rozhodovalo mezi třemi mužstvy FK Slavoj/SK Roudnice, Slavojem Úštěk a domácím SK. Ke konečnému úspěchu chyběl vždy kousek štěstí a především přesnější muška a v utkání s Úštěkem opět výborný výkon brankáře hostů, který byl po právu vyhlášen nejlepším brankářem turnaje. Přesto si z turnaje odnesla naše přípravka alespoň jedno ocenění, když nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Matěj Klepáč s 8 brankami. Vítězem turnaje se stalo mužstvo FK Slavoj Roudnice, které při rovnosti bodů i vzájemném utkání se Slavojem Úštěk mělo lepší rozdíl branek. Na naše borce tedy zbyla bronzová příčka, přestože svedli s oběma mužstvy vyrovnané souboje a prohráli vždy pouze o jeden gól. I tak je třeba dětem za jejich snahu, nadšení a předvaděnou hru poděkovat. Velké poděkování patří také rodičům, kteří pro  děti připravili výborné občerstvení a především nadšeně povzbuzovali všechna zúčastněná mužstva..
Druhý turnaj, tentokrát pořádalo, v Ploskovicích. mužstvo TJ Žitenice. Naši borci si počínali úspěšněji než na minulém turnaji, protože tentokrát obsadili druhé místo. Rozhodlo o tom opět utkání se Slavojem Úštěk, se kterým vyhráli 3:1. Mnoho nechybělo a výsledek mohl být ještě lepší, protože v utkání s FK Slavoj/SK Roudnice, sice prohrávali 0:3, ale povedlo se jim utkání otočit na 7:5. Bohužel závěr utkání opět patřil Roudnici, která přidala tři branky a zvítězila tak opět tím nejtěsnějším rozdílem.
 
Mladší přípravka zahájila svůj první ročník litoměřické ligy mladších přípravek, účastí na prvním turnaji v Roudnici n.L. Pod Lipou. I když konečné umístění na třetím místě nevypadá příliš lichotivě, nutno dodat, že se na svém prvním turnaji představili v tom nejlepším světle a zejména utkání s pozdějším vítězem turnaje, domácím SK, zvedalo diváky ze sedadel a skončilo tím nejtěsnějším výsledkem 4:3 pro domácí, přestože po většinu utkání naši borci vedli a asi o spravedlivou remízu přišli až v samotném závěru utkání. Bohužel vydané síly pak chyběly v posledním utkání se Slavojem Úštěk, kterému podlehli 6:3. Přece jenom bylo znát, že obě zmíněná mužstva měla ve svém středu řadu hráčů o rok starších.
Před blížícími se prázdninami uspořádal, v neděli 7. června, náš fotbalový oddíl SK Bezděkov turnaj Fotbalových nadějí ročník 2008 a mladší. Turnaje se měla zúčastnit čtyři mužstva a to FK Litoměřice, SKK Hovorčovice, Sokol Pokratice-Litoměřice a náš SK. V předvečer turnaje však jeden z účastníků, Sokol Pokratice-Litoměřice, svojí účast odvolal. Každé mužstvo tak sehrálo pouze dvě utkání a za každé zaváhaní, se tvrdě platilo. Průběh turnaje ovlivnilo také počasí, kdy jedno utkání muselo být dokonce na několik minut, pro silný nápor deště, přerušeno. Přesto se bylo na co koukat. Krásným fotbalovým akcím a výkonům všech mužstev, aplaudovalo početné publikum, především z řad rodičů, ale i mnoho diváků, které zajímá mládežnický fotbal. O konečném úspěchu rozhodovaly jenom maličkosti i trocha štěstí. Vítězem turnaje se stalo mužstvo domácího SK Bezděkov se ziskem 6 bodů, po nervy drásajícím utkání s SKK Hovorčovice, které skončilo tím nejtěsnějším výsledkem 8:7. Druhé místo obsadilo SKK Hovorčovice se ziskem 3 bodů a třetí FK Litoměřice bez bodu. Děti svými výkony a zapálením pro fotbal potěšili i trenéry, a to je ta nejdůležitější věc, že zájem dětí o sport stále je. Všechna mužstva obdržela krásné poháry, diplomy a medaile, ale i také trochu sladkostí a nezbytné " Šampáňo". Oceněni byli také nejlepší střelec, kterým se stal Vilda Holinka z SKK Hovorčovice s 5 brankami, nejlepší brankář Henry Gaudes z FK Litoměřice a nejlepší hráč turnaje Jakub Jurčík z domácího SK Bezděkov, kteří kromě diplomů obdrželi ještě pamětní sošky. Ceny mužstvům i oceněným hráčům předával místostarosta Města Roudnice nad Labem a dlouholetý hráč SK Bezděkov Mgr. Jiří Řezníček.
 
V neděli 7. června pořádá náš SK turnaj minipřípravek, ročníků 2008 a mladší, za účasti mužstev SKK Hovorčovice, FK Litoměřice, Sokol Pokratice-Litoměřice a domácího SK Bezděkov. Turnaj začíná dvěma zápasy najednou v 10,00 hodin, kdy se střetnou domácí SK Bezděkov s FK Litoměřice a Sokol Pokratice s SKK Hovorčovice. Předpokládaný konec turnaje se očekává po 12.00 hodině.
 
V sobotu 3. ledna se naše minipřípravka zúčastnila druhého turnaje na Mělníku. Protože se ho zúčastnila pouze čtyři mužstva, a to domácí FC Mělník, FK Neratovice-Byškovice, FK Litoměřice-Pokratice a náš SK, hrálo se dvoukolově. Takže mělo každé mužstvo příležitost, když se mu nevyvedlo první utkání, tak to napravit ve druhém. Naše mužstvo,  narazilo v prvním utkání na mužstvo Neratovic a stejně jako na tom minulém turnaji, remizovalo, tentokrát 3:3. Přestože už prohrávalo 2:0 podařilo se mu výsledek otočit na 3:2. V posledních vteřinách utkání, když pořadatelé nepochopitelně zastavili čas, však po rohovém kopu inkasovali vyrovnávací branku. V dalším utkání narazilo na mužstvo Litoměřic a vyhrálo 4:1. Pak ho čekal favorit turnaje domácí FC, na kterém už bylo vidět, že má za sebou řadu turnajů a bylo přece jenom sehranější. I když výsledek 3:1 v jeho prospěch naznačuje, že se jednalo o jasnou záležitost, tak vlastní průběh utkání byl naprosto vyrovnaný. Domácí se dostali do vedení 2:0 dvěma, pro nás dost.nešťastnými brankami, když u té první hráč domácích odkopával míč téměř z poloviny hřiště a míč skončil těsně pod břevnem naší branky. U druhé zase míč,nešťastně tečoval jeden z našich hráčů na opačnou stranu, než stála brankářka Kušinová. V odvetných utkáních pak naše mužstvo porazilo Neratovice 2:0, Litoměřice stejným poměrem 2:0 a v posledním, opět po velmi vyrovnaném utkání, podlehlo domácím, tentokrát těsně 0:1. Se ziskem 10 bodů tak obsadilo opět druhé místo za domácím FC a před Neratovicemi a Litoměřicemi. Navíc nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen člen našeho mužstva Marek Arazim.
 
První ostrý turnaj
V sobotu 13.prosince 2014 se naše nejmladší fotbalová krev zúčastnila prvního ostrého turnaje minipřípravek, ve své kariéře. Na Mělníku se sešla, alespoň co do názvů, poměrně kvalitní šestka mužstev. A to domácí FC Mělník, FK Brandýs nad Labem, FK Neratovice Byškovice, Sokol Libiš, Sokol Pokratice Litoměřice, a naše jedenáctka statečných. Vzhledem k tomu odjížděli na tuto akci s cílem neskončit poslední. To se nejen podařilo, a mnoho nechybělo a mohli celý turnaj vyhrát. I tak je druhé místo za domácím FC Mělník velkým úspěchem. V prvním utkání narazili na mužstvo FK Neratovice Byškovice a přestože dvakrát prohrávali nakonec se radovali s vítězství 3:2. Ve druhém utkání nastoupili proti Sokolu Libiš, které skončilo remízou 2:2. Třetím soupeřem bylo mužstvo FK Brandýs a i v tomto utkání byli naši hráči úspěšní, neboť vyhráli, sice opět těsně, 2:1. Toto vítězství, jak se později ukázalo, bylo velmi důležité s pohledu konečného umístění. Potom narazili na zřejmě nejslabší tým turnaje, Sokol Pokratice Litoměřice a zvítězili jasně 3:0. Podle dalšího vývoje turnaje, bylo před posledním utkáním s domácím FC Mělník jisté, že naši mladí borci nejen, že skončí nejhůře třetí, ale mohou i turnaj vyhrát. K tomu potřebovali v tomto utkání alespoň remizovat. Dlouho to vypadalo, že to vyjde, ale domácím se přeci jenom podařilo dvě minuty před koncem, propasírovat míč do naši branky a tak před závěrečným utkáním turnaje, ve kterém proti sobě nastoupila mužstva FK Brandýs a Sokola Libiš bylo jasné, že pokud Brandýs nevyhraje skončíme druzí, v opačném případě třetí. Naštěstí vyšlo to, že Brandýs pouze remizoval 2:2 a díky tomu a především tomu, že ho naši borci ve vzájemném utkání porazili, to tedy znamenalo, že naše mužstvo skončilo na druhém místě.  Protože se jednalo o první takovýto turnaj, kterého se naše mužstvo zúčastnilo a pro mnohé z hráčů byla především hlučná kulisa, kterou vytvořila nejen nehrající mužstva, ale i přítomní rodiče, viditelnou překážkou v soustředění, byl dosažený výsledek nejen překvapivý, ale i naprosto zasloužený. Proto se jim, po skončení turnaje a po převzetí poháru a medailí, dostalo za předvedený výkon ocenění a poděkování i od trenérů.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one